50Music Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Uploader

2 participanți

In jos

Uploader Empty Uploader

Mesaj  tibya Vin Mai 15, 2009 10:38 am

Buna ziua ,
In legatura cu functia de uploader , as vrae sa stiu in ce conditii se poate ajunge ..
Mentionez ca am sursa exclusiva de house si de straina
De romaneasca am pe un prieten care are muzica noua nouta si mi-o da , va dau titluri pe mess cand este on sa vedeti ca nu e muzica postata inca pe mp3alese !!(Cel putin aseara a avut o melodie de la inna , a bagat-o pe siteului lui , si hop a sarit gygy dp mp3alese sa o copieze)
Astept sa ma contactati daca aveti nevoie la steaua2oo8_86

Puteti sa nu ma credeti dar va dau titluri de melodii Wink.

Cu respect,
tibya

tibya
Vizitator
Vizitator

Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/05/2009

Sus In jos

Uploader Empty uploader tibya

Mesaj  Nycku Sam Iun 06, 2009 2:09 am

Credema ca primim foarte des cereri pentru uploader...nu se cauta uploader din zisele administratorului de la 50music.net

1. Iese harababura ca la restul site-urilor ( GEN MP3ALESE .. melodii repetate de 3 4 ori )

2. Fiecare are exclusive in cate io stiu ce categorie ... am si eu ... si oricum vizitatorul cand intra nu zice...vai astia au exclusive intru numa la ei...vizitatoru` nu prea stie care cum ii .... doar tu ca esti `falos` ca ai adus exclusiva ... de ex.. ten28.com face upload foarte rar... nu baga exclusive asteapta sa ia din alta parte fara stres fara nimic...ii printre cele mai tari siteuri din romania? chiar printre primele 5 chiar sau 3 daca nu ma insel

3. Asadar ramanem in formatia asta...un uploader (adik eu) si din cate cred eu fac treaba buna si nu raman in urma + mai aduc si eu exclusive stai linistit:P

Nycku
2 stele
2 stele

Mesaje : 19
Data de înscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Uploader Empty nu e vorba de exclusive

Mesaj  dragomir Sam Mai 08, 2010 11:01 pm

Nu e nevoie de exclusive,e nevoie de muzica zilnic si frumoasa asa cum e acum. 50music cel mai tare site Bagati mai multe albume pleasee cheers

dragomir
Vizitator


Sus In jos

Uploader Empty Re: Uploader

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum