50Music Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O noua structura a site-ul

In jos

O noua structura a site-ul Empty O noua structura a site-ul

Mesaj  Admin Mar Apr 29, 2008 9:48 am

Lucreza de ceva timp, la noua structura a site-ul 50Music.Net pe care sper sa o pun pe "roate" cam pe la inceputul lunii mai.

* Noul 50Music vine cu mult asteptatul Search care permite utilizatorilor sa caute, cu ajutorul unor cuvine cheie, melodiile adaugate pe site. Partea mai putin buna este ca nu gaseste si melodiile din albume, incerc sa rezolv aceasta problema, dar pana acum n-am reusit.
* Melodiile din fiecare categorie vor fi afisate cate 35 pe pagina, descrescator, in oridinea adaugarii. Data cand fisierul este adaugat pe site apare in dreptul fiecarei melodi.
La search nu veti gasi decat melodiile adaugate in noul site, daca doriti ceva mai vechi, o sa fie, undeva pe langa butonul de search, un link catre vechiul site.
* Cand faci click pe melodie o sa-ti apara (nu neaparat) doua link-uri pentru descarcarea fisierului (un botton si ceva de genu` "Download Server 2") , aceasta optiune este si pe actualul site. In cazul in care nu merge sa descarcati de pe primul link incercati pe al doilea.
* Tema este oarecum asemanatoare celei de acuma, dar cu mici shimbari.

Imi cer scuze pentru eventualele erori si va rog sa aveti un pic rabdare, e mai greu la inceput Razz.

Va multumesc pentru vizita dvs. !
Admin
Admin
Site Admin
Site Admin

Mesaje : 67
Data de înscriere : 30/12/2007
Varsta : 34

http://50Music.Net

Sus In jos

O noua structura a site-ul Empty Re: O noua structura a site-ul

Mesaj  Admin Joi Mai 22, 2008 9:27 pm

am rezolvat problema cu search-ul, acum puteti gasi si melodiile adaugate in albume Razz
Admin
Admin
Site Admin
Site Admin

Mesaje : 67
Data de înscriere : 30/12/2007
Varsta : 34

http://50Music.Net

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum