50Music Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Citeste cu atentie !

In jos

Citeste cu atentie ! Empty Citeste cu atentie !

Mesaj  Admin Dum Iun 22, 2008 12:59 am

Pasul 1
Pentru inceput trebuie sa va faceti cont la o banca virtuala (asta inseamna ca toate castigurile voastre generate de la anumite site-uri vor fi depozitate mai intai acolo, iar de acolo vor ajunge in buzunarul dvs.), iar aceasta este:

www.alertpay.com - Vad ca majoritatea site-urile de acest gen platesc,acum, prin alertpay. De aici banii ii puteti transfera pe card sau in www.e-gold.com .
www.paypal.com - cel mai folosit si mai popular procesor de plati online din lume

Cand va faceti cont la paypal.com e bine sa completati cu date reale, preferabil cu cele de pe card (daca nu aveti, dati cancel atunci cand va cere cardul)

Pasul 2
Dupa ce v-ati facut contul unde veti primi banii, urmeaza partea mai dificila (castigul banilor).Si eu o sa va spun exact prin ce metode am reusit sa castig bani.

Ce trebuie sa faceti ? Va inscrieti la site-urile pe care vi le voi prezenta mai jos (site-urile credeti-ma, sunt cele mai bune de acest gen - eu am fost inscris la multe si majoritatea sunt porcarii sau SCAM-URI (adica NU platesc). Acestea sunt site-uri cu Minimum Payout pana in 10$, adica nu trebuie sa asteptati o vesnicie ca sa primiti banii de la ei, aici banii vin destul de repede si sigur (am fost platit de programele de mai jos) daca va tineti de treaba:

www.bux.to - Renuntasem sa mai lucrez cu acest site pana intr-o zi cand am primit un mail cum ca plata a fost efectuata. Sincer credeam ca nu sunt seriosi, chiar daca aveau o gramda de dovezi in legatura cu platile pe care le fac.

Dupa ce v-ati inscris la site-urile mentionate va logati, dati la surf ads (view ads) si acolo gasiti in jur de 10 - 20 de linkuri pe care trebuie sa dati cate un click la fiecare 24 de ore si primiti o suma de bani in functie de cate click-uri dati, dar atentie trebuie sa stati 30 de secunde pe acel site si abia dupa aceea intrati pe urmatorul.

Este foarte important sa va faceti referali - in cont gasiti o adresa (Referral Link) pe care o puteti da prietenilor sa se inscrie dupa ea si astfel veti castiga mai multi bani).

De ce? Pentru ca in afara de ce veti castiga dvs de pe siteurile acestea, la fiecare dintre ele exista o rubrica Refferal Center. Acolo gasiti linkul dvs de referal de la siteul respectiv si bannere pe care le puteti insera in site-ul dvs. Acest link trebuie sa il promovati astfel incat sa se inscrie si altii pe siteul respectiv de pe linkul vostru de referal deoarece dvs veti avea o cota parte din ce castiga respectivul (dar acea cota parte nu se primeste din banii respectivului, ci ii primiti din partea site-ului pt ca acel membru s-a inscris pe site de pe linkul dvs), exact ca in marile sisteme gen Avon sau Oriflame. Va urez succes si spor la bani!

Daca aveti nevoie de ajutor in legatura cu inscrierea la aceste siteuri, cererea banilor etc, intrati pe pagina de Contact si completati corect campurile.
Admin
Admin
Site Admin
Site Admin

Mesaje : 67
Data de înscriere : 30/12/2007
Varsta : 34

http://50Music.Net

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum