50Music Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Modul de functionare al PTR-urilor

2 participanți

In jos

Modul de functionare al PTR-urilor Empty Modul de functionare al PTR-urilor

Mesaj  Admin Dum Iun 22, 2008 1:08 am

INTERNETUL POATE ADUCE CASTIGURI !
Aici va voi oferi explicatii gratuite pas cu pas despre ce este vorba in acest sistem.
Nu va cere nimeni bani in schimb ! Trebuie doar sa va dedicati o ora din timpul dumneavoastra in fiecare zi.
Urmariti atent instructiunile care urmeaza:

Sistemul pe care vi-l prezint a fost conceput in scop publicitar. Exista mii de site-uri care gazduiesc publicitate pe Internet. Pentru a demonstra firmelor-client ca sunt eficiente si pentru a-si vinde bine spatiile publicitare, unele dintre aceste site-uri platesc ca sa fie vizitate de cat mai multe persoane care vor vedea publicitatea.
In scopul maririi masive a numarului de persoane care vor vizita aceste site-uri s-a conceput sistemul pe care il prezint:
Prin inscrierea pe astfel de site-uri veti fi platit pentru :
- citirea de e-mail-uri publicitare
- vizitare de site-uri
- inscrierea la alte site-uri unde se castiga cu e-mail-ul

Fiecare persoana inscrisa, castiga atat din activitatea sa de vizitare a site-urilor in cauza, cat si din cea a personelor inscrise de ea, si de asemenea si din cea a celor inscrisi la randul lor de fiecare din acestea. Cu cat numarul celor inscrisi la toate nivelele este mai mare, cu atat castigurile cresc pentru fiecare.

La un moment dat o persoana inscrisa va castiga mai mult din activitatea persoanelor inscrise (fara ca acestea sa piarda nimic), decat din activitatea proprie. Fiecare site la care cineva se inscrie de pe linkul dvs devine referalul dvs si veti castiga bani in functie de activitatea sa.
Inscrierea pe site-uri e gratuita, deci nu va trebui facuta nici o investitie , iar castigurile depind numai de perseverenta si seriozitatea fiecaruia, cu cat se dedica mai mult timp acestui program cu atat se castiga mai mult. E o activitate placuta, care poate fi transformata intr-un job adevarat, full-time, si, in plus, are avantajul ca se poate desfasura chiar la domiciliu, beneficiind astfel de comoditatea propriei case si de privilegiul de a alege singur orarul care va fi dedicat castigurilor.

Va intrebati daca functioneaza acest sistem. Functioneaza sigur si fara nici o cheltuiala! Va veti convinge. E nevoie numai de perseverenta si rabdare.
Si eu eram neincrezator privind valabilitatea acestor sisteme, dar dupa ce am incercat,
mi-am schimbat parerea. Voi incerca sa va ajut sa intelegeti cum se poate castiga cu acest sistem. Nu este greu, dar cere un pic de munca, cel putin la inceput. Nu vreau sa va iluzionez cu cifre enorme, va spun doar ca veti putea castiga bani frumosi dupa cateva luni de munca.
Admin
Admin
Site Admin
Site Admin

Mesaje : 67
Data de înscriere : 30/12/2007
Varsta : 34

http://50Music.Net

Sus In jos

Modul de functionare al PTR-urilor Empty Re: Modul de functionare al PTR-urilor

Mesaj  niculescuele_HD Dum Ian 18, 2009 2:57 pm

da

niculescuele_HD
Vizitator
Vizitator

Mesaje : 1
Data de înscriere : 18/01/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum