50Music Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bring It On In It To Win It

2 participanți

In jos

Bring It On In It To Win It Empty Bring It On In It To Win It

Mesaj  blue_shark Lun Feb 04, 2008 2:26 am

Bring It On In It To Win It 025195010870o
Dupa ce cu un an in urma vazusem Bring it on : All or nothing m-am gandit: alt film cu majorete? Si nu numai ca era alt film ci era continuarea peliculei anterioare. Cu toata reticenta mea am decis sa-l urmaresc pentru ca la sfarsit sa fiu destul de multumit de alegerea facuta intrucat sub povestea obisnuita: fete aparent superficiale care se tot “inteapa” si se tot “lupta” in dansuri sportive se ascunde un film mai mult decat decent.

Actorii Ashey Benson, Michael Copon, Cassie Scerbo si de altfel toti ceilalti isi interpreteaza bine rolurile dand credibilitate peliculei. Idila este previzibila, ce e drept dar evolueaza putin neasteptat, lucru ce nu poate decat sa aduca un mare plus lui Bring it on. Pana si desfasurarea evenimentelor este ceva mai neasteptata.

Mi-au placut mult scenele de dans din film si luandu-ne dupa subiect e clar ca au fost multe si majoritatea as putea spune chiar spectaculoase.

Deci Bring it on : In it to win it nu este un film original sau memorabil dar este totusi o pelicula destul de amuzanta si un mod placut de a-ti petrece o ora si jumatate. Sper sa-ti placa si tie.

Vizionare placuta!


blue_shark
blue_shark
Admin
Admin

Mesaje : 177
Data de înscriere : 03/02/2008
Varsta : 36
Localizare : CONSTANGELES

Sus In jos

Bring It On In It To Win It Empty Re: Bring It On In It To Win It

Mesaj  Alexa$ Lun Iul 06, 2009 10:00 pm

merita vazut e super Smile
Alexa$
Alexa$
50Music Team
50Music Team

Mesaje : 109
Data de înscriere : 22/01/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum