50Music Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Love For Sale

2 participanți

In jos

Love For Sale Empty Love For Sale

Mesaj  blue_shark Dum Noi 23, 2008 11:32 pm

Love For Sale Love-for-Sale-424017-311
Scurta descriere:

Trey si Vince sunt prieteni din copilarie si livreaza la domiciliul clientilor mancare preparata in restaurantul parintilor adoptivi ai celui de-al doilea. Cu prilejul unei astfel de livrari, cei doi tineri de culoare ajung la vila lui Katherine, o femeie frumoasa trecuta de 30 de ani, separata de sotul ei, care isi pune in fiecare an la dispozitie locuinta de lux unor studenti pentru a organiza o petrecere. Acolo Trey o remarca pe atragatoarea Keiley si se indragosteste de ea, numai ca fata are o relatie veche de sase ani cu un fotbalist badaran si gelos pe nume Carlton.

Deoarece Sida, cea mai buna prietena a lui Keiley, il doreste pe Carlton pentru ea, iar unchiul lui Trey se afla in pericol de a-si pierde studioul de inregistrari muzicale in care a investit sentimente toata viata, Trey trebuie sa gaseasca o modalitate de a o cuceri pe aleasa inimii lui si de a obtine in maximum o luna suma de 75.000 de dolari necesara pentru a salva de la faliment studioul unchiului Mack, cel care l-a crescut dupa moartea tatalui sau.

P.S. filmu nu e prea grozav dar nici nu t plictisesti uitandute la el
Eu ii dau 6.50:)
Voi ce filme a`tzi mai vazut?
blue_shark
blue_shark
Admin
Admin

Mesaje : 177
Data de înscriere : 03/02/2008
Varsta : 36
Localizare : CONSTANGELES

Sus In jos

Love For Sale Empty Re: Love For Sale

Mesaj  DarK_MariaN Lun Noi 24, 2008 1:36 am

Eu in ultima saptamana am vazut:Indiana Jones & The Kingdom of The Cristal Skull,The Scorpion King 2:Rise of a Warrior,You don't mess with the Zohan,Zombie Strippers,Eurotrip,The Forbidden Kingdom,Batman:The Dark Knight,Speed Racer si What happend in Vegas.Filme care va recomand sa le vedeti daca nu ati facut-o deja:D
DarK_MariaN
DarK_MariaN
50Music Team
50Music Team

Mesaje : 329
Data de înscriere : 11/03/2008
Varsta : 32
Localizare : Civita Castellana[Viterbo-Italia],Focsani

http://www.wallpapersgallery.org

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum